sonuçlar.

  • Genius. – Deha Genius. – Deha
   8.3

   Genius. – Deha dizisinin konusu kısaca şöyledir: Einstein’ın başarılarını ve hayatının bilinmeyen yönlerini anlatan “Deha”, öğretim görevlisi pozisyonlarında yer almayı başaramayan, doktoraya kabul edilmeyen fakat hayal gücü kuvvetli ve isyankar olan bir patent görevlisinin nasıl evrenin ve atomun sırlarını gün yüzüne çıkardığını anlatıyor. Her bölüm Einstein’in olağanüstü bilimsel başarıları ile beraber bu güne kadar çok fazla konuşulmamış karmaşık ve tutkulu kişisel hayatına da ışık tutuyor. İyi seyirler dileriz.

  • Gotham Dublaj Gotham Dublaj
   7.9

   Herkes Gotham ı Batman’in şehri olarak biliyor fakat Batman dan önce bu şehri kötülerden kim koruyordu? Kahramanımız Batman den önce şehri savunan polis merkezindeki James Gordon’un maceralarını izleyeceğiz. James Gordon un bir çok kötü karakter ile karşı karşıya geleceği dizide Batmanın düşmanlarından bazılarının da gençlik hallerini görmek sizi şaşkına çevirebilir. Heyecanlı bir şekilde izleyeceğiniz Gotham dizisinde acaba Batmani’de görürmüyüz diye merak eden arkadaşlara üzücü bir haber . Maalesef Batman o yaşlarda daha çocuk ve kurgu tamamı ile Gordon üzerine kuruluyor.

  • Degrassi Next Class – Dublaj Degrassi Next Class – Dublaj
   7.2

   Degrassi Next Class – Dublaj dizisi 1979 yapılan Degrassi Next Generation un devam dizisi olarak çekilmiştir. Torontoda bir lisede bulunan öğrencilerin hayatlarını konu alan dizide sınıfa yeni katılan çömezler ve eski kurtların dram dolu yaşamlarını izleyeceğiz.

  • The Tunnel Dublaj The Tunnel Dublaj
   7.8

   The Tunnel Dublaj dizisi aslında bir İsveç dizisinin kopyası olup oldukça ses bırakan bir kopya dizi olmuştur. Aynı isimli dizi hem Amerikalılar tarafından hemde İngiltere – Fransa ortak yapımı tarafından kopyalanmış ve tekrardan ekranlara gelmiştir. İzleyeceğimiz hangi The Tunnel diye soranlar olabilir. İzleyeceğimiz The Tunnel İngiltere – Frasız ortak yapımı olan The Tunnel dizidir . Dizinin konusuna gelecek olursak ; İngiltere ve Fransayı birbirine bağlayan bir Tunelde bir Fransız politikacının ölü olarak bulunmasını konu alıyor . Ölü bulunan politikacının cinayetini çözmek için iki ülkenin ekiplerinin hikayesini izleyeceğiz. The Tunnel Türkçe Dublaj izle

  • Texas Rising – Dublaj Texas Rising – Dublaj
   6.7

   Texas Rising 2015 yılında History Channel da gösterilen mini dizide vahşi batının cehennemini anlatmaktadır. Gerçekte yaşanan bir olaydan konu edilen ve Texasta yaşanan cehennem dolu dakikaları konu alan yapımda, 1836 yılının Missisipisinde Dünya’nın cehennemi olarak adlandırılan Texasta yaşanan kaosun ve diğer yandan Meksika ile texas içerisinde bulunan komançi kabilesinin hayatlarını konu alıyor . Mini dizi olarak erkanlara gelen ve 1 bölümü yaklaşık 1.30 saat süren film tadındaki dizimizin güçlü oyuncu kadrosu ve güçlü senaryosu ile izleyenleri adeta ekran başına kilitleyecektir. Tam bir katil olan Meksikalı General Santa Anna ile iyi kahramanımız General Sam Houston’ın mücadelesini izleyeceksiniz. Texas Rising 2016 izle

Dizijoy
kayıtlı değil misin?  hemen kayıt ol.

dizijoy. hesap oluştur.

zaten kayıtlı mısın?  hemen giriş yap.