Final Yapmış Diziler.

Band of Brothers – Dublaj Band of Brothers – Dublaj
9.5

Kardeşler Takımı, tarihçi ve biyografçı Stephen Ambrose tarafından yazılan aynı adlı romanından uyarlanan, II. Dünya Savaşı temalı, 10 bölümlük televizyon dizisi serisidir.

Ortak yapımcılığını, Akademi Ödüllü Er Ryan’ı Kurtarmak filminde beraber çalışan Steven Spielberg ve Tom Hanks üstlenmiştir.

2001 yapımı Kardeşler Takımı hala Dünya’nın birçok yerinde TV kanallarında yayınlanmaktadır.

Dizi, II. Dünya Savaşı sırasında Amerikan ordusunun 506.Alay’ın 101.Hava Gücüne bağlı Easy Bölüğü askerlerinin yaşadıkları tecrübeler esas alınarak kurgulanmıştır.

Bir Garip Aşk Bir Garip Aşk
7.2

Bir Garip aşk dizisinin başrollerini Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta’nın paylaştığı dizi izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor.

4 Lions Films tarafından yapılan, Star Plus tarafından yayımlanan drama-romantik komedi türündeki Hint televizyon dizisi. 2015 yılında ise Türkiye’de Kanal 7’de Bir Garip Aşk adıyla yayımlanmaya başlamıştır.

Blue Mountain State – Dublaj Blue Mountain State – Dublaj
8.4

ABD ve Kanada ortak yapımı 2010-2011 yıllarında Amerikan Spike kanalında yayınlanan Blue Mountain State, komedi ve spor türünde bir gençlik dizisidir. Türünden anlıyacağımız üzere futbol odaklı karşımıza çıkmakta. Dizi isminden bakarsak çömez olmanın zorluklarını ele almakta. Özel kolej’de kurulan futbol takımına giren çömezlerin binbir türlü bela ve komik halleri eğlenceli şekilde dile getiriliyor.

Breaking Bad Breaking Bad
9.5

50 yaşında lisede kimya öğretmenliği yapan Walter White evini geçindirebilmek için bir oto yıkamacıda ek iş yapmaktadır. Mütevazi bir yaşam süren White’ın ucuz bir evi, ucuz bir arabası sıradan bir hayatı vardır. Bir gün ileri derecede akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Artık kalan ömrünün süresini tahmin etmektedir.

Breaking Bad – Dublaj Breaking Bad – Dublaj
9.5

Lisede kimya öğretmeni olan Walter White (Bryan Cranston) evini geçindirkmek için ek iş yapmaya başlar. Birgün rahatsızlanıp hastaneye gider ve ileri derece kanser olduğunu öğrenir. Fazla vaktinin olmadığını anlayan walter, ailesi o öldükten sonra rahat yaşam sunsunlar diye hızlı para kazanma yolları arar. Öğrencilerinden olan Jesse Pinkman (Aaron Paul)’nın uyuşturucu sattığına şahit ve kimya bilgisiyle onu ikna edip uyuşturucu üretmeye başlar. Bir süre sonra başına belalar gelmeye başlar.

Dexter Dexter
8.8

Üç yaşında öksüz ve yetim kalan Dexter, bir polis tarafından evlat edinilmiş. Yeni babası, Dexter’ın karakterindeki karanlık tarafı çok geçmeden fark etmiş ve onun önü alınamayan şiddet arzusunu, insan öldürenleri öldürmeye kanalize etmesini sağlamış. Bunun sonucunda Dexter, hem seri cinayet işleyenleri hem de kanundan yakasını kurtaran diğer katilleri kendine hedef olarak seçmeye başlamış. Dexter Morgan içindeki müthiş öldürme arzusuna karşın, günlük hayatta insanlarda hayli sakin, iyi huylu ve kendi halinde bir adam izlenimi bırakıyor. Sempatik görünümü sayesinde, kimse onun böyle bir “karanlık tarafı” olabileceğinden şüphelenmiyor

Fauda – Dublaj Fauda – Dublaj
8.6

2015 aksiyon, dram ve gerilim türünde olan Fauda, Liber Raz ve Avi Issacharoff tarafından, IDF’nin Duvdevan özel biriminde (Birim 217 olarak da bilinir) askerlik yaptıkları tecrübelerine dayanarak geliştirildi. Seride 15 Şubat 2015’te ilk kez yer aldı. Mista’arvim birimindeki komutanlar Doron’un ve ekibinin “The Panther” olarak bilinen bir Hamas teröristini yakalamaya çalıştıkları hikayesini anlatmakta. Kısaca israil dizisi ve filistinlilerle çatışıp kendilerini kahraman olarak göstermekteler sırf para verip izlemeyin zarar etsinler diye açıyoruz bu diziyi siz yine müslümanlardan yana olup israil kendilerini kahraman olan gösterdiklerinde ekrana tükürüp bezle temizlersiniz. Ne de olsa ekranı temizlemiş olursunuz. 🙂

Freaks and Geeks – Dublaj Freaks and Geeks – Dublaj
8.9

1 yıl sadece 1 sezon süren 90’ların dizisi ile karşınızdayız. Freaks and Geeks 1999 yılı ABD Yapımı Komedi, Dram türünde bir dizidir. 1980 yılında McKinley Lisesi’nde okuyan 2 grup gencin çatışmalarını anlatmakta. Daniel Desario (James Franco) erkeksi ve çılgın olarak adlandırdıkları Freaks grubundadır. Diğer tarafta ise Neal Schweiber (Samm Levine) utangaç ve eziklik olarak adlandırdıkları Geeks grubundadır. 2 grup sürekli birbirleri atışmak ve üstün olduklarını farklı tarzlarla göstermektedir. Bu diziyi sizlere 16 yıl sonra türkçe dublaj sunmaktan mutluluk içindeyiz. İyi seyirler.

Fringe Fringe
8.5

Tüm yolcuların ve mürettebatının ölmüş olduğu, içinde hiçbir hayat belirtisi bulunmayan bir uçak Boston Logan Havalimanı’na iniş yapar… Bu gizemli olayı araştırmak üzere, FBI Özel Ajanı Olivia Dunham (Torv) görevlendirilir. Ancak araştırma esnasında ortağı Özel Ajan John Scott (Valley), ölümün kıyısına gelir.

Çılgına dönen Dunham, umutsuzca ona yardım edecek birilerini aramaya başlar. Bu durum, özel ajanımızı günümüzün Einstein’ı Walter Bishop’a (Noble) götürür. Ancak Bishop, 17 yıldan fazla zamandır akıl hastanesindedir ve ona ulaşabilmenin tek yolu da asi oğlu Peter’ı (Jackson) yardım etmeye ikna etmekten geçer. Özel Ajan Philip Broyles’ın (Reddick) emrindeki üçlümüz, zamanla o ölümcül uçakta yaşananların, çok daha büyük ve şok edici bir gerçeğin sadece ufak bir parçası olduğunu keşfedeceklerdir.

Fringe – Dublaj Fringe – Dublaj
8.5

Tüm yolcuların ve mürettebatının ölmüş olduğu, içinde hiçbir hayat belirtisi bulunmayan bir uçak Boston Logan Havalimanı’na iniş yapar… Bu gizemli olayı araştırmak üzere, FBI Özel Ajanı Olivia Dunham (Torv) görevlendirilir. Ancak araştırma esnasında ortağı Özel Ajan John Scott (Valley), ölümün kıyısına gelir.

Çılgına dönen Dunham, umutsuzca ona yardım edecek birilerini aramaya başlar. Bu durum, özel ajanımızı günümüzün Einstein’ı Walter Bishop’a (Noble) götürür. Ancak Bishop, 17 yıldan fazla zamandır akıl hastanesindedir ve ona ulaşabilmenin tek yolu da asi oğlu Peter’ı (Jackson) yardım etmeye ikna etmekten geçer. Özel Ajan Philip Broyles’ın (Reddick) emrindeki üçlümüz, zamanla o ölümcül uçakta yaşananların, çok daha büyük ve şok edici bir gerçeğin sadece ufak bir parçası olduğunu keşfedeceklerdir.

Glitch – Dublaj Glitch – Dublaj
7.7

ABC Avustralya 2015 yaz ekranlarının yeni dizisi ilk sezonunda sadece 6 bölüm alıyorken drama kategorisinde başarılı sayılabilecek yapımlar arasına girmeyi başardı. James Hayes küçük ve sakin bir kasabada polis memuru iken bir anda sağlıklı hiçbir problemi olmayan 6 kişinin gizemli bir şekilde ölmesiyle ortalık karışacaktır.

Gossip Girl – Dublaj Gossip Girl – Dublaj
7.4

New York’un en zengin mahallesinde yaşayan gençlerin hayatları hakkında en son dedikoduları henüz kendileri bile bilmeden önce internet sitesinde yayınlıyor. Gossip Girl’in kimliği şu an için önemli değil. Önemli olan blog sayfasında yayınladığı dedikodular ve bu dedikoduların baş kahramanları. Bir grup zengin gencin dışarıdan özenilerek izlenen sıradışı hayatları, dramatik aşk ilişkileri ve sorunları… Seneye damgasını vuran gençlik draması Gossip Girl, efsanevi gençlik dizisi The O.C.’nin yaratıcısı Josh Schwartz’ın imzasını taşıyor.

Helix – Dublaj Helix – Dublaj
6.9

ABD VE Kanada’nın ortak yapımı olan Helix, 2014 yılında Syfy yapımcılığıyla izleyicilerin karşısına çıkmıştır. 2 Sezon oynayan dizi 3.sezon onayı alamayınca 2015 yılında final yapmıştır. Gerilim ve Bilim Kurgu tür’ünde Helix’in konusu; Bilim adamlarından oluşan bir ekip, bu gerilim filminde ölüme ya da ölüme aday bir duruma itilir ve bu durum, grubun Arctic’e konuşlandırılmasıyla başlayıp, neyin hastalık olabileceğini gizlice araştırmak üzere başlar. Diziyi sizlere türkçe dublaj sansürsüz olarak hazırlayıp sunmaktan gurur duyarız. İyi seyirler dizijoy ailesi.

Hibana Hibana
8.6

Dostluk ve yaşamın anlamını bulmaya çalışan iki komedyen yola çıkar. Çıktıkları macerada başlarından dramatik olaylar geçmektedir. Bu dizi ödüllü bir kitaptan alıntıdır.

Kehribar Kehribar
7.1

Ölesiye aşık olan iki genç; Orhan ile Leyla’nın araya giren yirmi yılını ve sonrasında yaşanacakları konu alan dizinin başrollerini Gürkan Uygun, Ayça Varlıer ve Necip Memili paylaşıyor. Sürükleyici bir aşk hikâyesini anlatacak olan Kehribar’ın yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu, yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban, senaryosunu ise Sinan Tuzcu ve Ali Aydın’ın üstleniyor.

Sessiz, sakin, kendi deminde yaşayıp giden Orhan Yarımcalı’nın, Almanya’dan yirmi yıl sonra memleketine dönüşünü, çektiği hasretlik, sevdiklerinden uzak kalmasına sebep kin ve bitmeyen öfkenin hikâyesi Kehribar..

Nam-ı diğer “YARIMCALI ORHAN”ın Türkiye’nin en meşhur kabadayılarından biri olma hikayesi. İlk ve tek aşkı Leyla’dan ayrı yaşadığı yirmi yıl boyunca, kendi içine kapanıp, bir gün içinde ki yalnızlıktan geri dönüşünün hikâyesi Kehribar. Çok yakında izleyici ile buluşmaya hazırlanan dizide ayrıca Özge Özder, Aslıhan Güner, Nazmi Kırık, Fırat Altınmeşe, Yağmur Aydan, Aslıhan Güner, Umut Karadağ, Ahmet Uz, Sibel Taşçıoğlu ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor.

Lost – Dublaj Lost – Dublaj
8.4

Korkunç bir uçak kazası… Bir adada mahsur kalan kazazedeler ve adada keşfettikleri gizemler…

Bizleri her yıl adanın yepyeni bilinmezleri ve karakterler arasındaki akıl almaz bağlantılarla şaşkına çeviren, şok edici sahneler ve kafa karıştırıcı sorular denince akla ilk gelen televizyon dizisi olan LOST’a, dünya üzerinde 7’den 70’e tüm televizyon izleyicilerinin beğenisini kazanmaya ve izleyiciye bilimin, mantığın akıl almaz koridorlarını keşfettirmeye devam ediyor.

Dizinin ana konusu olan ada dışında, karakterleriyle de izleyiciyi kendisine bağlayan LOST, sıkı karakterleri, aralarındaki uçurumları ve bol drama yüklü hikayeleriyle her hafta bizleri mest etmeye devam ediyor.

Misfits – Dublaj Misfits – Dublaj
8.3

Birbirini tanımayan 5 gencin fırtınaya yakalandıktan sonra süper güçler kazanmasını konu alıyor. İlk bakışta Heroes’a benzetebileceğiniz diziyi Heroes’dan ayıran ise bu süper güçler kazanan gençlerin dünyayı kurtarmaya veya dünyayı kötülükle yönetmeye kalkışmaması. Misfits’te her karakterin kendine özgü sorunları vardır, ne iyidirler ne de kötüdürler, sadece uyumsuzdurlar ve süper güçlerinden hiç memnun değildirler.

Prison Break – Dublaj Prison Break – Dublaj
8.5

Prison Break bir abi kardeş hikayesiyle başlar. İnşaat mühendisi Michael Scofield (Wentworth Miller), başkan yardımcısını öldürmek iftirasıyla hapse atılan abisi Lincoln Burrows’u (Dominic Purcell) kurtarmak için tüm yasal yolları dener ama tüm umutların tükendiğini anlar.

Abisini hapishaneden kaçırmak için kusursuz bir plan hazırlamaya başlar. Ardından göstermelik bir banka soygunu düzenler ve hapis cezasına çarptırılır. Şeker hastalığı bahanesi ile de abisinin bulunduğu Fox River eyalet hapishanesine gönderilir. Ama bu kaçış planı hiçte kolay olmucaktır. Michael Scofield’ın zekasına hayran kalacaksınız.

River – Dublaj River – Dublaj
8.2

John River (Stellan Skarsgård) zeki bir polis memurudur. Tek kusuru ruhsal iletişim gücünün biraz fazla olması, davası sonuçlanmamış, faili meçhul cinayetlerin kurbanlarının John’un yakasını bırakmıyor olmasıdır. John bir yandan bu yeteneğini kullanarak hayaletlerini huzura kavuştururken, bir yandan da mesleğinden men edilmemek için normal biriymiş gibi davranmak zorunda kalacaktır.

Suskunlar Suskunlar
8.5

Her sokak arasında büyümeyi bekleyen bir çocuk vardır… Kuyudibi çocukları, onlar gibi değildi.

Birbirlerinden başka tutunacak şeyi olmayan, dört küçük çocuktu onlar. Dört arkadaş. Dört kardeşten öte. Büyümeleri yıllar sürecek sandılar. Oysa bazı çocuklar tek bir günde büyür.

Onlar basit, masum, tek bir hata yaptılar. Ve çocukluklarına veda ettiler. O günden sonra bir söz verdiler birbirlerine. “bize ne olduğunu kimse bilmeyecek.” bilmedi de. Sustular. Ve dağıldılar şehrin dört biryanına.

20 yıl sonra, içlerinden biri bozdu sözünü. Ve hepsini bir araya topladı. Başladığı işi bitirmeleri için…

The Mentalist – Dublaj The Mentalist – Dublaj
8.1

Patrick Jane, geçmişte insanları kendisinin bir medyum olduğuna inandırarak para kazanan bir sahtekârdır. Katıldığı bir televizyon programında, dönemin ünlü seri katili Red John hakkında küçümseyici yorumlarda bulunur ve düşüncesizliğinin karşılığını da eşi ve kızının Red John tarafından öldürülmesi olarak alır. Yaşadığı bu travmanın ardından Patrick Jane umutsuzca eşi ve kızının ölümlerini araştırmak üzere Kaliforniya Araştırma Bürosu (CBI) ‘nun kapılarını aşındırır.

The Returned – Dublaj The Returned – Dublaj
7.2

Fransız yapımı olan Les revenants dizin serisi olarak Amerikan yapımı olarak karşımıza çıkmakta. Dizinin konusuna gelirsek küçük kasabada ölen insanların yeniden dirilmesiyle geçmekte. Dizide sağlam oyuncu ekibiyle Losta dizinin yazarı Carlton Cuse yönetmektedir. Bir çok dizide gördüğümüz Kevin Alejandro ve Agnes Bruckner başrolleri paylaşmakta. Dizijoy ekibi olarak du diziyi sizlere türkçe dublaj olarak sunmaktayız. İyi seyirler dileriz.

The Tudors – Dublaj The Tudors – Dublaj
8.1

The Tudors, 16. yüzyılda İngiltere’nin başında Michael Hirst tarafından hazırlanan ve Amerikan premium kablo televizyon kanalı Showtime için üretilen, tarihsel bir kurmaca televizyon dizisidir. Dizisi Amerikan, İngiliz ve Kanada yapımcıları arasındaki bir işbirliğiydi ve çoğunlukla İrlanda’da çekildi. Bir bütün olarak Tudor hanedanının adını almış olsa da, özellikle İngiltere Kralı Henry VIII’in saltanatına dayanır. Kral Henry VIII’in hükümdarlığı ve evlilikleri ile ilgili dramatik bir dizi.

Under the Dome – Dublaj Under the Dome – Dublaj
6.7

Görünmez ve gizemli bir güç alanı, maine, Amerika’nın Maine kentinde bulunan küçük bir kasaba üzerine iner, Kasabadaki insanları ve yaşamları içine alır, Medeniyetin geri kalanından kopar. Sıkışan kasaba halkı, “kubbe” ya da “kürenin” ve kaynaklarının sırlarını ve ne amaçla geldiklerini keşfetmekle birlikte, Diğerleri ve hayvanlar hakkında’da bildiklerinden çok daha fazla şey öğrenmeye başlamış olmalı. 2013 ABD yapımı Under the Dome (Kubbenin Altında) Dram, Gizem ve Bilim Kurgu türünde olup, 3 Sezon oynayarak 2015 yılında final yapmıştır.

Dizijoy
kayıtlı değil misin?  hemen kayıt ol.

dizijoy. hesap oluştur.

zaten kayıtlı mısın?  hemen giriş yap.