True Detective – Dublaj
 
Devam Ediyor
True Detective – Dublaj

True Detective HBO kanalı için çekilen bir antoloji drama dizisidir ve ilk sezonu Cary Joji Fukunaga yönetmiş, Nic Pizzolatto tarafından yazılmıştır. İlk sezonun yıldızları Matthew McConaughey, Woody Harrelson, Michelle Monaghan, Michael Potts, ve Tory Kittles’dir. Dizinin sloganı “İnsan En Zalim Hayvandır!”

17 yıl önce işlenen cinayetlerin ardından yakalanamayan bir seri katilin davasını günümüzde, Louisiana Eyaleti Polisi Kriminal Soruşturma Bölümünden iki polis dedektifi tekrar açarlar. Dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak ve eğer dizi devam kararı alırsa her sezon farklı konular ve karakterleri işlemeye devam edecek.

True Detective’in ilk sezonu eleştirmenlerden çok olumlu eleştiriler aldı. David Wiegand, San Francisco Chronicle gazetesinde “Diyaloğu zengin, renkli ve kışkırtıcı” diye yazdı.

 • ÜLKE
 • yapim yili
 • takipçiler 53
 • görüntülenme N/A

Dizi hakkında ne dediler?

9 ay önce
dizijoy üyesi

2 sezon 8 bölüm link ölü yenileyebilirmisiniz.

0
0
  8 ay önce
  yönetici

  zamanla yenilenecektir.

  0
  0
1 sene önce
dizijoy üyesi

merhaba ben bu diziyi izliyecektim tr dublaj aradım çoğu sayfada çıkmadı bir tek bu sayfada gördüm şunu sorucam 2 sezon full tr dublajmı ? öyle olursa ben size büyük bir teşekkür borçlu olurum :D

0
0
  1 sene önce
  yönetici

  şimdilik sadece 2 sezon dublaj. diğer dublaj bölümlerin ne zaman geleceği belli değil. geldiğinde eklenecektir.

  0
  0
1 sene önce
dizijoy üyesi

admınlerın kralı true dedectıve 2x5 2x6 2x7 2x8 ses yok bu arada hıc uyumadım ısten kovulursam bu sıte yuzumdendır olsun baska ısmı yok : ) : ) : )

1
0
  1 sene önce
  yönetici

  inş kovulmazsın kardeşim. uyarın için saol demekki upload ederken sesler devreden çıkmış en kısa sürede halledilecektir.

  0
  0
Dizijoy
kayıtlı değil misin?  hemen kayıt ol.

dizijoy. hesap oluştur.

zaten kayıtlı mısın?  hemen giriş yap.